O mnie

 

OlaZ zawodu jestem trenerem żeglarstwa, absolwentką AWF w Poznaniu. Jednak osobiste doświadczenia sprawiły, że zainteresowałam się terapią naturalna. Taka była konieczność kiedy moje dzieci przewlekle chorowały. Było to prawie 20 lat temu. Ten trudny czas był jednak przełomowy dla mojej świadomości. Trzymając dłonie na głowie mojego dziecka w określonej pozycji / metoda B.S.M. / przekazywałam subtelną energię / którą emituje każda żywa komórka / na określone obszary mózgu. Nie miałam żadnej wiedzy, tylko trochę informacji z broszury o metodzie, jednak robiłam to z wielką determinacją i widziałam te potężne reakcje w ciele na skutek słabego oddziaływania pochodzącego z moich rąk. Dzięki temu doświadczeniu zobaczyłam potencjał ludzkiego ciała, dosłownie zachwyciłam się nim i zaczęłam się uczyć.

 

Dzisiaj praktykuję terapie , których istotą jest wzbudzanie samoregulacji w ciele i przywracanie równowagi w bezpieczny sposób. Między innymi jest to SU JOK terapia, której uczyłam się na kursach u dr Hanny Kowalczyk - wspaniałego wykładowcy moskiewskiej Akademii SU JOK.

 

Jestem także absolwentką wielu kursów rozwoju duchowego prowadzonych przez Tomasza Polaszczyka, dzięki którym otworzyła się dla mnie droga do jeszcze głębszego poznania energetycznej natury człowieka.

 

Świat subtelnych energii, który zawsze nam towarzyszył czeka na swoje odkrycie. Myślę, że to już się dzieje a proces ten jest coraz bardziej dynamiczny dzięki książkom, kursom i Internetowi. Dla mnie to wciąż pasjonująca ścieżka.

 

Poznanie ENERGETYCZNEGO SYSTEMU człowieka i praca z nim przyniosły dobroczynne rezultaty w moim życiu. Dlatego dzielę się tym co się sprawdziło - prowadzę medytacje z czakrami, którą uznaję za prosty sposób stabilizacji emocji, psychiki i fizycznego ciała.

 

Współtworzę także warsztaty, których ideą jest przybliżenie człowiekowi Zachodu sposobu myślenia dalekowschodnich kultur w obszarze rozpoznania związków człowieka z Naturą , po to aby wykorzystując tę wiedzę mógł on zarządzać swoimi zasobami / do których zaliczam zdrowie, samopoczucie, radość, dobrostan / świadomie i zgodnie ze swoimi priorytetami.

 

Uwielbiam pracę w ogrodzie, kontakt z przyrodą jest mi niezbędny do życia, wykorzystuję gdzie tylko mogę energię roślin, kamieni i minerałów. Kocham zwierzęta, czasem także im pomagam poprzez oddziaływanie na poziomie energetycznym.

 

 

Certyfikaty - zobacz tutaj

 

 
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd