Witam na stronie gabinetu ARTAMAZYT

 

Wszystko czym mogę się podzielić, o czym traktuje ta strona jest wynikiem mojej drogi - doświadczeń, pasji i poszukiwań w obszarze pracy z ciałem - nie tylko tym fizycznym.

 

CIAŁO ENERGETYCZNE - równie złożone jak to, które widzimy, dla niektórych jeszcze nieodkryte, w naszej kulturze prawie nieznane - wespół z fizycznym tworzy prawdziwy potencjał, PEŁNIĘ MOŻLIWOŚCI. Podatne na różne oddziaływania, terapie, wytycza ścieżkę rozwoju.

 

Wiedza o SYSTEMIE ENERGETYCZNYM w ciele człowieka poszerza nasze horyzonty. Możemy spojrzeć na siebie i swoje problemy z nowej perspektywy. Doświadczamy siebie w nowy sposób i traktujemy siebie w nowy sposób – wszystko co niekomfortowe w ciele i otoczeniu jawi się nam jako efekt braku równowagi a powrót do równowagi staje się CELEM możliwym do zrealizowania przez nas samych – to naprawdę daje poczucie mocy!

Jestem przekonana, że w naszej świadomości dokonuje się przełom w rozumieniu prawdziwej natury człowieka. Jesteśmy wibracyjnymi istotami i sami nieustannie kształtujemy osobistą wibrację. Z jednej strony to dobra wiadomość - oznacza - mam wpływ na wszystko w moim życiu. Z drugiej strony to odpowiedzialność – widzimy potrzebę wzięcia odpowiedzialności za własne myśli, uczucia i słowa – za wszystkie wibracje, które tworzymy. To wymaga samoobserwacji, to proces samopoznania.

 

 

ZAPRASZAM

  • na indywidualne zabiegi, które działają na ciało bodźcowo wzbudzając w nim samoregulację
  • zapraszam także na prowadzoną medytację z czakrami – ćwiczenie wspierające powrót do zdrowia i pracę z osobistą częstotliwością

Aleksandra Janik

 

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 
Our website is protected by DMC Firewall!